OGS Sistemi Ürünleri

ogs panelleri
OGS Panelleri


ogs antenleri
OGS Antenleri


ogs araç tagları
Elektronik Etiketler


ogs yazılımları
OGS Yazılımları

OGS Sistemleri Yazılımları, OGS Yazılımı, Otomatik Geçiş Sistemi Yazılımı

ogs sistemleri yazılımlari

- OGS Yazılımı; MSSQL veritabanı yada MSAccess veritabanı üzerinde çalışabilmektedir.

- Sınırsız geçiş, iki tarih arası geçiş, iki tarih arası yasak, iki saat arası geçiş, iki saat arası yasak, Haftalık plan, Aylık plan, Geçiş yasak, Günlük 8 farklı saat aralığında geçiş, Günlük 8 farklı saat aralığında yasak, Tüm bu seçenekler için günlük geçiş sayısı raporları yazılımdan alınabilmektedir.

- Genel personel ve ziyaretçi geçişleri, Personel bazlı geçişler, Tarih bazlı geçişler, Panel ve UHF okuyucu bazlı geçişler, Blok, Departman bazlı geçişler, İçerdeki/Dışarıdaki personel ve ziyaretçiler, On-Line İzleme ve Personeli Resimleri İle Görüntüleme modu yazılımda bulunmaktadır.

- Manyetik Kontaklar Üzerinde Kapı Durumları (Açık-Kapalı) izlenebilir, Personel İçin Saat ve Tarih Sınırlaması ve Ziyaretçi İçin Gün ve Saat Sınırlaması, Kapı ve Grup Bazında Yetkilendirme özelliği, ile Profesyonel bir Access Kontrol yazılımıdır

- OGS Yazılımına Bağlı Paneller normal durumda Stand-Alone olarak çalışacaktır. Server yazılımı çalıştığı durumlarda araç geçiş verileri aynı anda ekranda canlı olarak görülebilecektir.

- Sistemde Antipassback vardır. (araç bir bölgeye girmeden o bölgeden çıkamaması veya çıkmadan girememesi)

- Panel’lerde sadece kartlı geçiş özelliğinin dışında kart+şifre, sadece kart, sadece şifre veya kullanıcı seçimli geçiş kontrol modları vardır.

- Sistemde anlık geçişleri Ethernet altyapısının kurulduğu yerlerden izlemek üzere ayrıca bir yazılım bulunmaktadır.

- PC’nin kapanması durumunda sistem tüm fonksiyonları ile çalışmaya ve kayıt tutmaya devam ekmektedir.

- Raporlar yazıcıdan çıktı olarak alınabileceği gibi, Word, Excel, HTML ve Txt, formatlarda da alınabilmektedir.

- OGS Yazılımında Bekçi Kontrol takibi ve raporlaması yapılabilmektedir. Bekçinin geçiş güzargahında saat ve gün olarak raporları alınabilmektedir.

- OGS Yazılımı üzerinde Jpeg formatında Harita koyularak Panel ve Kapıların yerleri şekilsel olarak istenen takipleri yapılabilmektedir.

- Sistemde tanımlı olan kişileri belirle zaman aralığında dondurulması işlemi yapılabilmektedir.